Tričká

Tričká

Vytvorte si tričko podľa želania, alebo obdarujte týmto fotodarčekom niekoho výnimočného. Vytvorte vašim deťom tričko, ktoré budú nosiť naozaj radi. Využívame len kvalitné tričká s veľkou gramážou. Ideálne aj na školské akcie ako je škola v prírode, čí pre rôzne športové družstvá alebo tanečné skupiny. Urobte deťom originálny dres s ich vlastným menom, číslom.

Veľkosťou vieme potešiť aj tých najmenších škôlkárov, ktorý si svoj obľúbený obrázok budú na tričku nosiť veľmi radi. Neváhajte nás osloviť aj so špeciálnou požiadavkou. Kvalita tlače je naozaj na tej najvyššej úrovni a ostáva nezmenená aj po 10-tkach pracích cyklov. Do dnešného dňa sme nemali žiadne reklamácie na naše fotodarčeky. Zameriavame sa na kvalitu a preto vám poštou príde bezchybný fotodarček.

Tričko

Tričko

12,99

Buďte originálny s tričkom ušitím na mieru. Originálne tričko s fotografiou alebo vlastným motívom r.....

MARTE IDEAS

Špecializujeme sa aj na výrobu fotodarčekov. Svojím zákazníkom a obchodným partnerom sa snažíme pristupovať individuálne a poskytnúť im čo najvyšiu kvalitu spracovania za prijateľnú cenu. Kvalita tlače je pre nás veľmi dôležitá, preto pravidelne vymieňame naše staré zariadenia za nové. Touto výmenou sme opäť dosiahli výrazný posun v kvalite tlače, čo je pre nás hlavnou prioritou.

Kontakt

0904-100-886
kontakt (zavináč) marte.sk
marte.ideas

Twitter

Facebook