O nás

Naša spoločnosť prevádzkujúca internetový obchod foto-darceky.sk sa špecializuje na výrobu fotodarčekov. Svojím zákazníkom a obchodným partnerom sa snažíme pristupovať individuálne a poskytnúť im čo najvyšiu kvalitu spracovania za prijateľnú cenu. Začínali sme výrobou fotodarčekov výlučne pre kamenné predajne. Až neskôr sme spustili internetový predaj a ponúkli takto naše služby komukoľvek v rámci celého Slovenska.  

Kvalita tlače je pre nás veľmi dôležitá preto sme v tomto roku 2013 vymenili naše staré zariadenia za nové. Touto výmenou sme opäť dosiahli výrazný posun v kvalite tlače čo je pre nás prvou hlavnou prioritou.

Druhou prioritou našej spoločnosti je individuálny prístup ku každému zákazníkovi, preto nás neváhajte kontaktovať aj so špeciálnymi želaniami na podtlač predmetov. V ponuke držíme produkty o ktoré je všeobecne najväčší zájem. Individuálne Vám však vieme podtlačiť aj predmety, ktoré v ponuke neuvádzeme. Pre špeciálne želania či predstavy využite náš kontaktný formulár.


Prečo nakupovať na foto-darceky.sk
- vynikajúca kvalita spracovania vďaka novým technologickým zariadeniam
- celá výroba prebieha u nás, nemáme žiadnych sprostretkovateľov
- široký sortiment, ktorý neustále rozširujeme
- výhodne ceny tovaru s ohľadom na vysokú kvalitu
- spoľahlivosť a serióznosť
- rýchlosť dodania, darčeky vyrábame nepretržite 7 dní v týždni
- individuálny prístup
- v okrese Poprad je možný aj osobný odber, ušetríte na poštovnom

MARTE IDEAS

Špecializujeme sa aj na výrobu fotodarčekov. Svojím zákazníkom a obchodným partnerom sa snažíme pristupovať individuálne a poskytnúť im čo najvyšiu kvalitu spracovania za prijateľnú cenu. Kvalita tlače je pre nás veľmi dôležitá, preto pravidelne vymieňame naše staré zariadenia za nové. Touto výmenou sme opäť dosiahli výrazný posun v kvalite tlače, čo je pre nás hlavnou prioritou.

Kontakt

0904-100-886
kontakt (zavináč) marte.sk
marte.ideas

Twitter

Facebook